Tvorivá dielnička

Dielničky
Dátum: 8.7.2017 16:00 - 18:00

Miesto: OC Dúbrawa Bratislava Dúbravka

V spolupráci skamenným obchodom DARČEKY MILI v OC Dúbrawa - Tesco v bratislavskej Dúbravke si vyrobíme moderný korálkový stromček ako ozdobu na poličku či možno darček pre niekoho koho máte radi.

cena dielničky: 1,50 €

Na stretnutie sa teší Silvia 

O spoločnosti MILI

MILIshop.eu a MILIshop.sk je špecializovaný kamenný aj internetový veľko aj maloobchod so šperkami z drahých kameňov a zo súčiastok CRYSTALLIZEDTM SWAROVSKI Elements. Ponúkame taktiež výrobky zo striebra, zlata, polodrahokamy, bižutérne šperky, perly, koraly, jantár, súčiastky na výrobu šperkov, čističe šperkov, mincí, bižutérie, ale aj ezoterické produkty (napr. orgonity, aura žiariče...), darčekové obaly a predmety.Opravujeme a čistíme šperky zo zlata a striebra v kamennej predajni na počkanie!

Majiteľ spoločnosti je profesionálny mineralóg zaoberajúci sa okrem predaja a poradenstva v oblasti klenotníctva a mineralógie aj expertíznou činnosťou a oceňovaním šperkov a minerálov. RNDr. Miroslav Lipovský je členom a spolupracujúcou osobou Komory reštaurátorov Slovenskej republiky pre oblasť: Petrografický a mineralogický rozbor, fyzikálne skúšky prírodného kameňa, kompozitov a maltovín. Ďalej má poverenie na určovanie drahokamov, polodrahokamov a prírodnín v nadväznosti na reštaurovanie.

Vykonávame expertízy z kameňa a stavebných hmôt z historických pamiatok. Ponúkame aj orientačné stanovenie rýdzosti zlata na kameni s kyselinami dodanými Puncovým úradom Slovenskej republiky.Firma je registrovaná na Puncovom úrade Slovenskej republiky pod č. 1753, pre prácu s drahými kovmi. Sme dovozcom čističov šperkov značky Connoisseurs z USA, ktorými zásobujeme cez 300 firiem v Slovenskej republike.

Môžete nás stretnúť aj na špecializovaných výstavách so zameraním na minerály a šperky, sme spoluorganizátorom podujatia Minerály Bratislava a organizujeme už viac ako 10 rokov jednodňový zájazd do Mníchova na najväčšiu výstavu minerálov v Európe: The MŰNICH Show - Mineralientage München.

 

Adresa:
Pri Hrubej lúke, Dúbravka
Slovensko

 

Mapa:


 

Všetky termíny:


  • 8.7.2017 16:00 - 18:00

 

Hľadať

Kalendár udalostí

Akcie

01
máj
Zámok Schloss Hof Rakúsko
-
Schloßhof

10
máj
Zámok Schloss Hof Rakúsko
-
Schloßhof

24
máj
Bazovského 6 Bratislava - Dúbravka

24
máj

01
jún
Trenčín
-
Trenčín

Výstavy

Partneri