DEŇ MNOHOPOČETNÉHO MYELÓMU

Udalosti
Dátum: 30.9.2017 10:00 - 12:00

Miesto: Eurovea Bratislava

 

...včasná diagnóza mnohopočetného myelómu má zásadný význam pre priebeh jeho liečby...

Mnohopočetný myelóm je druhé najčastejšie hemato-onkologické ochorenie, ktorého klinické príznaky si môžu pacienti zamieňať s inými bežnými civilizačnými ochoreniami a tým oddialiť stanovenie diagnózy. Jeho včasná diagnostika je dôležitou súčasťou úspešnejšej liečby.

Včas ... pre váš čas – je headline informačnej kampane, ktorá má upozorniť verejnosť aj na tento aspekt. Vzhľadom na závažnosť a aktuálnosť témy - celú kampaň podporí olympijský víťaz v roku 2016 v chôdzi na 50 km - Matej Tóth.

 

Celá kampaň vyvrcholí

  • 09.2017 „Chôdzou ... včas pre náš čas“ v sobotu 30. 09. 2017 od 10:00 do 12:00 hod. na nábreží pri obchodnom centre Eurovea v Bratislave, kde spoločne vykročíme na podporu pacientov s mnohopočetným myelómom,

Účastníci pochodu  dostanú tričko so symbolickými nápismi  a v prípade záujmu (do vyčerpania kapacity) vstupenku  na benenfičný koncert.

 

Benefičný koncert „Venujme čas...“ sa uskutoční 01. 10. 2017 (v nedeľu) o 15:00 hod. v koncertnej sále Klarisky, na Klariskej ulici v Bratislave, kde na účastníkov čaká atmosféra vytvorená speváckym vystúpením Adrieny Bartošovej, vokálnou hudobnou skupinou Fragile Lamačsko-dúbravským chrámovým zborom. Známe verše slovenských básnikov zaznejú v podaní dlhoročného člen Činohry SND zaslúžilého umelca pána Juraja Sarvaša. Celým podujatím bude sprevádzať v úlohe moderátorky pani Karin Haydu.

Vstup na podujatie je zadarmo, na vstupenky, ktoré môžete získať (do vyčerpania kapacity) na podujatí „Chôdzou... včas  pre náš čas“ .

Informačný kontakt:      Agentúra ROWEX, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Stránky:
Adresa:
Pribinova 8, 811 09 Ružinov
Slovensko

 

Všetky termíny:


  • 30.9.2017 10:00 - 12:00

 

Hľadať

Kalendár udalostí

Akcie

21
jan
www.centrumrodiny.sk

30
jan
Quo Vadis v centre Bratislavy

16
feb
Čajovňa Symetria v Devínskej Novej Vsi

30
mar
Zámok SchlossHof Rakúsko

01
máj
Zámok SchlossHof Rakúsko

Výstavy

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Partneri