AQUAPHONIX – vodná show 2021

Barokový zámok Schloss Hof bude aj tento rok kulisou nevšedného podujatia.
Zámok Schloss Hof bol už za čias Eugena Savojského a Márie Terézie miestom veľkolepých podujatí a opulentných slávností. Na túto tradíciu nadväzuje aj v súčasnosti, keďže sa okrem architektonických a prírodných krás môže popýšiť aj bohatou ponukou zážitkov z úchvatných podujatí. Jedným z najobľúbenejších je nepochybne vodná show, ktorá si už v uplynulých dvoch rokoch získala obdiv mnohých návštevníkov.


August v znamení zážitkov

12., 13., 14. a 15. augusta, ako aj 19., 20., 21. a 22. augusta 2021 vás očarí “AQUAPHONIX” – vodná show 2021, ktorá sa bude konať v barokovej záhrade zámku Schloss Hof. Spektakulárna show, až 30 m vysoké vodné fontány a skvelá hudba rozmanitých žánrov sa postarajú o magické momenty. Vizuálne a akustické predstavenia obohatí pútavá ohňová, svetelná a bubnová show.

Hviezdny hosť so zlatom v hrdle

Na pokožke budete cítiť drobné kvapky majestátnych fontán, v hrudi budete vnímať rytmické vibrácie bubnov a v krásnom prostredí historického skvostu Dolného Rakúska zaznie charizmatický hlas rakúskej superstar. Tom Neuwirth alias Conchita Wurst bude hosťovať počas ôsmich nezabudnuteľných večerov v záhradách zámku Schloss Hof. Atraktívne zostavený program podujatia a expresívny hudobný naturel hviezdneho hosťa sú zárukou mimoriadneho zážitku.

Vstupenky sú dostupné už od 44,- € na internetovej stránke www.schlosshof.at/sk.

Tip: Veľká prázdninová zábava v zámockom areáli Schloss Hof, ktorá sa koná až do 5. septembra 2021, ponúka rozmanité hravé aktivity pre deti, ako aj veľkorysý priestor na objavovanie a rozvoj kreativity. Miesto, kde barok ožíva, dozaista nadchne aj rodičov.

Miesto: Schloss Hof, 2294 Schloßhof 1
Otváracie hodiny: Aktuálne otváracie hodiny nájdete na tomto linku.
Venujte, prosím, pozornosť aktuálnym opatreniam.
Vstupenky na vodnú show sú dostupné na tomto linku: AQUAPHONIX - Wasserspektakel Ticket-Shop (eventjet.at) 
Bližšie informácie a rezervácie: www.schlosshof.at/sk.