WarZonaCraft – Minecraft Server

Minecraft je hra, ktorá od samého začiatku upútavala hráčov svojou grafikou.

Minecraft svet sa skladá z kociek rôzneho druhu, farby i tieňov. Od trávy až po zatvrdnutú lávu (obsidian). Začnete tým že sa narodíte ako kocková postava menom Steve. Niektoré kocky dokážu aj niečo viac než len stáť ako dekoračný prvok. Napríklad Pec alebo Tvoriaci stôl. Ako z názvu vyplýva v peci sa dá piecť a na tvoriacom stolíku tvoriť.

jaskyna skaly

Pomocou tabuľky tvorenej z 3 x 3 štvorčeky môžeme tvoriť z viacerých kociek a vecí iné. Niektoré kocky sa však majú výnimku a nedajú sa ničiť rukou (obsidian, kameň ). Na vykopanie týchto kociek potrebujeme predmety ako Krompáč či Lopata. Z každého je niekoľko druhov a každý je vhodný na niečo iné.

lad prales

Ak si myslíte že Minecraft je hra, v ktorej sa len stavia, mýlite sa. Staviate domy, hrady aj chrámy, ale máte tu aj „chutnučké“ kockaté kravičky, prasiatka, sliepočky a všeličo iné. Dokonca si môžete postaviť svoju kockatú postavičku, ktorá občas medzi stavaním musí aj pomocou meču sa brániť kockatým príšerkám menším i väčším, či musí získavať potravu lovením zvierat. Minecraft nie je len kocková hra, môžete v nej byť lovcom, farmárom, stavbárom, kúzelníkom.Môžem povedať, že je tu konečne niečo, v čom si môžete splniť vaše detské priania.Nuž a moji kamaráti a ja sme sa tiež nechali zlákať a hrávame sa a ako hovorím mame, budujeme si priestorové videnie. Vytvorili sme si na jednom počítači tzv. server – priestor, kde sa s nami môžete stretávať aj VY. Môžete s nami hrať. Ako? Nuž jednoducho. Môžete zakladať spolu s nami tímy, ktoré spolupracujú i tímy, ktoré nezdieľajú s nami rovnaké názory, ale snažíme sa všetci spolu dohodnúť – niekedy aj po zlotky. Každý tím si zakladá osady rôznych veľkostí a typov, vytvára obchodné centrá, sadí lesy, kupuje a predáva zvieratá a tak ďalej a tak ďalej.

lietadlo izba

dom noc

strom

Pripojte sa na adresu Mc14.crew.sk:25588 a hrajte s nami.

Na virtuálne stretnutie sa teší Ľudko, ktorý pre vás článok napísal.

 

Hľadať

Kalendár udalostí

Odkazovač

silbod

Marginean Camelia, aké pracovné listy by ste potrebovali?

19/09/2020 - 09:09
Marginean Camelia

Chcela by som pracovné listy.

19/09/2020 - 04:48
Marginean Camelia

Chcela som pracovné listy. Dakujem!

19/09/2020 - 04:47
silbod

Iveta, pracovné listy si môžete stiahnúť po prihlásení sa. Môžete ich používať na nekomerčné účely. A nesmiete odstraňovať logo.

11/09/2020 - 14:18
Iveta

Dobrý deň,
prosím Vás je možne si stiahnut listy pre deti?

11/09/2020 - 11:41 1
silbod

Pani lacova.m nálepky máme tu https://www.dobre-napady.sk/pre-domacnost/etikety-nalepky Zatiaľ to boli na lekváre, darčeky alebo zošity.

18/06/2020 - 14:09 1
lacova.m

hladam nalepku baza

18/06/2020 - 13:55
silbod

Petra, napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., cez odkazovač sa to nedá riešiť... U nás nie je podmienka byť pracovníkom školy.

14/05/2020 - 14:48 1
Petra

Dobrý deň. Zaregistrovala som sa ako súkromná osoba. Bez školy. Chcela som pracovné listy. Prišiel mail na aktiváciu, ale nejde mi to.
Petra

14/05/2020 - 11:28
silbod

Vanda, musíte si nájsť na konkrétnom náhľade prac.listu vpravo dolu zelenú šípku a na ňu kliknúť. Pracovný list sa Vám vo formáte JPG alebo PNG. Potom yvtlačíte.

06/05/2020 - 13:02 1

Zrušiť

Výstavy

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Partneri