Darček pre muža i ženu

 

Dnes si pripravíme spolu darček, ktorý poteší muža i ženu.

Či má vaše dieťa triednu učiteľku alebo triedneho učiteľa, nevadí. Aj takýto jednoduchý darček ich môže potešiť. Vyrobte spolu s dieťaťom a darček bude jedinečný.

Kávička z kvetín

Kytička netradične - cappuchino
Neraz sa stane, že chceme my alebo naše deti niekoho potešiť, dať darček k sviatku alebo obdarovať pri inej príležitosti. Často krát stačí aj úplne malá pozornosť, kytička kvetiniek.

Ponúkame vám návod na jednoduchú a pritom originálnu kytičku.

Pripravíme si:

zaujímavú šálku
ratanovú guličku alebo ak chceme mať živé kvety môžeme použiť aj zelenú penovú hmotu,
živé alebo umelé kvety, vhodne farebne zladené
tenké olúpané vŕbové prútiky alebo iný vhodný doplnok (dajú sa beže kúpiť v kvetinárstvach)

   

Do šálky vložíme ratanovú guličku. Stonky kvetov zastrihneme podľa potreby nožnicami a kvety postupne pozapichujeme do guľôčky v šálke.

  


Pekne ich naaranžujeme, zapichneme vŕbové prútiky ako ozdobu a darček je hotový. Ak v kytičke použijete živé kvety, nezabudnite na vodu

 

 Túto kávičku sme urobili v spolupráci s www.topkytice.sk.  A tú druhú sme už robili sami.  A ozaj pre pani učiteľku, ktorá bola unesená. 

 

Potrebujeme: peknú šálku, aranžérsku guličku, ceruzky, perá, štetec, gumu napichnutú na špajli, umelú ružu a niekoľko listov

Do šálky vložíme aranžérsku guličku a do nej zapichneme zastrúhané ceruzky, štetce, perá, gumu na špajli, ružu a medzery vyplníme listami tak, aby sme zakryli guličku.

 

Hľadať

Odkazovač

Zuzka12

Dobrý deň, konečne som prihlásená, veľmi dobrá stránka

11/01/2022 - 18:19 1
Maja

Kamil, kvasinky cukor neprodukujú,v kvásku prebieha fermentácia - kvasenie.(V biochémii je úzko definované ako extrakcia energie zo sacharidov bez prítomnosti kyslíka.)

31/12/2021 - 18:24
Kamil

Cukor do kvasku
Naco kvasinky samé vytvárajú cukor asi pani nie je biologická ale tape co ju naucili

28/12/2021 - 21:54
Maja

Zelená šipka sa zobrazí len pre prihlásených. Boli ste prihlásená? (Z odkazovača to nevidím.)

08/12/2021 - 09:40
AntoniaM

Dobry den, rovnako mi nejdu stiahnut pracovne listy HRAME SA S CISLAMI pre tretiakov. Ta ikonkaso zelenou sipkou sa pri otvoreni jednotlivych pracovnych listov nezobrazuje.

08/12/2021 - 09:14
Maja

Na stiahnutie treba kliknúť na ikonku so zelenou šipkou pri obrázku (iba pre prihlásených). Napíšte cez kontaktný formulár, čo presne vám nejde otvoriť, či vytlačiť.

07/12/2021 - 09:07
Tatiana Ďurán

Dobrý deň. Prosím Vás prečo sa tie obrázky nedaju vytlačiť? Stiahla som si čísla a vobec mi to nechce otvoriť a už vobec nie vytlačit.

30/11/2021 - 10:23
silbod

Viera Baričiaková, ktorý obrázok, prosím, máte na mysli? Obrázky sú kreslené v skicári.

14/11/2021 - 17:52 1
Viera Baričiaková

Dobrý večer, keď si pomocou zelenej šípky stiahnem dokument, uloží ho v png a nejde vytlačiť čitateľne. Neviem, kde robím chybu...?

14/11/2021 - 17:02
silbod

Niekto, je nám ľúto, že bol nešťastný. My takto učíme deti v škole, že všetko nemá v živote riešenie a majú sa učiť prijať prehru.

02/10/2021 - 11:39

Zrušiť

Partneri