Detox ľahko a chutne

Kedysi ľudia jedli najmä to, čo si dopestovali, preto sa ich život riadil prírodnými cyklami. Koncom zimy bolo potravy menej, bolo treba vydržať do prvej úrody. Keď sa príroda zazelenala, okamžite sa využívali prvé zelené rastliny ako potrava. Vďaka tomu človek prirodzeným spôsobom detoxikoval svoje telo.

Okrem toho bola očista známa už po stáročia ako prevencia a pomoc pri liečbe, pôst sa stal súčasťou náboženstiev, kde sa človek popri detoxikácii tela prirodzene venuje aj svojej duševnej očiste.

Postupne sa toto prirodzené postenie vytratilo z nášho života, v supermarketoch si kúpime všetko, na čo máme chuť a v ktorúkoľvek časť roka. Potraviny navyše obsahujú rôzne farbivá, dochucovadlá, konzervanty…

Dlhodobým zaťažovaním organizmu dochádza k znižovaniu imunity, rôznym zdravotným komplikáciám, prípadne premnoženiu kvasiniek. Zanesenie organizmu sa môže prejaviť únavou, bolesťami hlavy a alergiami.

Odborníci doporučujú očistu organizmu vykonávať pravidelne, najčastejšie na jar a na jeseň. Pôst môže byť úplný - s pitím len čistej vody alebo čiastočný - vylúčením tuhej potravy, keď sa pijú len čaje a ovocné a zeleninové šťavy. Počas pôstu bez prijímania akýchkoľvek bielkovín prebieha autolýza (rozklad buniek pomocou enzýmov), čo podporuje tvorbu nových a odstránenie mŕtvych a poškodených buniek. Okrem toho dochádza k spaľovaniu tuku, t.j. zásob energie.

O niečo jednoduchšia a zároveň veľmi účinná verzia pôstu je pomocou sirupu Neera.

Túto detoxikačnú a revitalizačnú kúru vyvinul pred viac ako 50 rokmi skúsený havajský naturopat Stanley Burroughs. Sirup Neera podporuje prirodzené očisťovacie pochody v našom organizme a zároveň predchádza pocitu hladu a úbytku energie. Neera Detox je výživná detoxikačná diéta, pri ktorej je telo zásobované nevyhnutnými živinami pre pohotovostné fungovanie, takže je jednoduchšie nejesť žiadnu pevnú stravu. Telo je denne vyživované 400-500 kalóriami bohatými na minerály, stopové prvky a jednoduché cukry.

Neera sirup detox napomáha trvalému zníženiu telesnej hmotnosti. Príčinou nie je strata vody, ale predovšetkým odbúranie nadbytočných tukových zásob a nahromadených odpadových látok, iba veľmi malá časť hmotnosti (ak vôbec nejaká) sa po ukončení diéty vráti.

Neera Detox kúra nemá za úlohu vyliečit určité ochorenia, ale pomôcť odstrániť koreň choroby vyčistením odpadových látok, jedov a hlienu. Účinne pomáha zbavit sa nachladnutia a infekcií a podporuje imunitný systém.

Prírodný stromový sirup Neera

Tento jedinečný sirup bol vyrobený vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového

sirupu stupňa C+ a niekoľkých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie.

Kľúčovou zložkou Madal Bal stromového sirupu je bohatý podiel esenciálnych minerálov. Javorový sirup je bohatý na horčík a zinok, prvky, ktoré v palmovom sirupe nie sú takmer vôbec zastúpené. Palmový sirup naopak obsahuje veľké množstvo draslíka a vápnika, dva prvky nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, a preto dôležité pri prečisťovaní.

Keď sú tieto dva sirupy zmiešané v správnom pomere, vznikne unikátny Madal Bal prírodný stromový sirup, ktorého zloženie je takmer dokonale vyvážené pre ľudský organizmus.

Neera kúra:

Počas kúry sa vyradí pevná strava a pije sa len nápoj Neera a čistá voda. Denná dávka nápoja Neera pozostáva z 1,5 dcl sirupu Neera, 1,5 dcl čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy (3-4) citróny, štipky kayenského korenia a 1,7l čistej vody.

Citrónová šťava má pre telo alkalizačné účinky a je zdrojom antioxidantov a vitamínu C. Kayenské korenie urýchľuje metabolizmus a tak napomáha čisteniu.

Trvanie kúry:

Náš vnútorný čistiaci mechanizmus je mimoriadne účinný, ale vyžaduje si čas a optimálne podmienky. Odporúča sa desaťdňová kúra, aby prebehol celý proces uvoľnenia, odplavenia a vylúčenia nahromadených odpadových látok. Pre mnoho ľudí je však predstava desaťdennej kúry príliš náročná. Preto odporúčame začať niektorou z kratších verzií:

3 dni

Základná verzia diéty. Jedno balenie Madal Bal sirupu (500 ml) vydrží v priemere 3 dni.

10 dní

Štandardná verzia, odporúčaná tvorcami diéty, ponecháva telo v očistnom režime dlhšiu dobu a prináša optimálny účinok.

Raz do týždňa

Výborná voľba, ak chcete svojmu tráviacemu traktu dopriať raz do týždňa odpočinok. Vyberte si ktorýkoľvek deň v týždni a v tento deň pite iba nápoj Neera. Vyskúšajte tento systém šesť týždňov alebo aj viac. Z dlhodobého pohľadu je to veľmi efektívny režim ako pre očistenie, tak aj pre dosiahnutie optimálnej váhy.

V prípade vážnejších zdravotných problémov sa ohľadom kúry poraďte so svojím lekárom.

Neera sirup si môžete zakúpiť na bio-24.sk

Samostatne http://www.bio-24.sk/pripravky-na-podporu-liecby/neera-detox-sirup/ alebo ako kompletnú kúru http://www.bio-24.sk/pripravky-na-podporu-liecby/neera-detox-10-dnova-kura/

Hľadať

Kalendár udalostí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Odkazovač

Božka

Srdečná vďaka, som nadšená...:)

07/04/2021 - 16:43 1
silbod

Max, občas sa nám to stane. V škole, keď dávam deťom, už ma poznajú a niektorí sa aj tešia, že ju našli. Lenže musia mi ju pomôcť opraviť. Čím sa tiež učia... Ďakujeme

24/03/2021 - 11:13 1
Max

pochvala tvorcom...len chcem upozorniť, že v križovke Adam František je chyba :(

24/03/2021 - 10:45 1
JANAkend

Dakujem za registráciu. :)

17/03/2021 - 12:32 1
silluk

Ďakujem :)

07/03/2021 - 16:43 1
mirfuň1

Super:)

05/03/2021 - 20:00 1
Lussy

Ďakujem za registráciu

04/03/2021 - 14:11 1
Laduša

Ďakujem:D

03/03/2021 - 16:07 2
silbod

Avatar, ďakujem aj za adminku za Vašu pochvalu.

03/03/2021 - 11:32 1
Avatar

Dobrý deň v prvom rade ďakujem za registráciu a v druhom rade ďakujem za to že ste vytvorili tak úžasnú stánku ako je táto.

03/03/2021 - 10:55 1

Zrušiť

Výstavy

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Partneri