Schönbrunn Group

Spoločnosť Schloß Schönbrunn Kultur- und Betriebsges.m.b.H. vytvára prostredníctvom novej značky Schönbrunn Group a nového korporátneho dizajnu preklenutie medzi minulosťou a budúcnosťou. Vďaka rebrandingu získjú Schönbrunn Group a jej jednotlivé pamiatky jednotnú identitu značky a zároveň každá samostatne, ako aj spoločne budú pozicionované ako silné značky.
„Pod zastrešujúcou značkou Schönbrunn Group sa zjednocujú všetky pamiatky, ako aj celá ponuka spoločnosti ešte jasnejším a viditeľnejším spôsobom ako doteraz,“ uvádza riaditeľ spoločnosti Klaus Panholzer a vysvetľuje: „My ako Schönbrunn Group chceme zachovať imperiálne dedičstvo a sprístupniť ho ľudom, a zároveň iniciatívne naďalej rozvíjať ponuku a stupňovať zážitky návštevníkov, či už v rámci návštevy na mieste, ako aj prostredníctvom digitálnej ponuky a hodnotných edícii v našich obchodoch. Rebranding tak predstavuje významný krok do budúcnosti.“


Komplexný rebranding teraz prebieha etapovito vo všetkých oblastiach a na všetkých kanáloch, offline aj online, a bude dokončený do konca roka. V rámci tohto procesu bola okrem existujúcich webových stránok jednotlivých pamiatok spustená aj webová stránka spoločnosti „www.schoenbrunn-group.com“. Schönbrunn Group Pass kombinuje všetky štyri významné pamiatky Schönbrunn Group v jednej vstupenke a ponúka návštevníkom komplexný zážitok z vyhľadávaných imperiálnych lokalít. V krátkom čase bola spustená aj aplikácia Schönbrunn-App, ktorá predstavuje Schönbrunn celkom novým spôsobom ako interaktívne svetové kultúrne dedičstvo.

Schönbrunn Group – objavovanie imperiálneho Rakúska

Schönbrunn Group zjednocuje najnavštevovanejšie atrakcie a ponuku imperiálneho dedičstva Rakúska: zámok Schönbrunn, Múzeum nábytku vo Viedni, Múzeum cisárovnej Sisi s cisárskymi apartmánmi a klenotnicou vo viedenskom Hofburgu, ako aj zámok Schloss Hof a zámok Niederweiden. Schönbrunn Group vytvára prostredníctvom svojich pamiatok atraktívne vyhľadávané lokality, ktoré patria k top destináciám kultúrneho turizmu vo svete, a predstavuje predovšetkým kombináciu kvalít ako sú „kultúra na najvyššej úrovni“ a „ekonomická úspešnosť“. Schönbrunn Group vystupuje ako imperiálny hostiteľ, ktorý zdvorilo víta hostí z Rakúska a z celého sveta, poskytuje im výbornú zábavu a rozmaznáva ich po cisársky. Pritom je kladený dôraz na kvalitu, zodpovednosť a pevné partnerstvá pre vzájomný úspech.
Schönbrunn Group generuje vlastné finančné prostriedky na autentické zachovanie zverených kultúrnych pokladov, ich prezentáciu mnohým ľudom, na sprístupnenie historických miest i príbehov a ich ďalší rozvoj v oblasti sprostredkovania kultúry. Schönbrunn Group uchováva zverené dedičstvo a naďalej ho rozvíja.

Zámok Schönbrunn – autenticky zažiť imperiálne dedičstvo

Zámok Schönbrunn je miestom, ktoré jednoducho musíte vidieť pri každej návšteve Viedne. Schönbrunn je skutočne pôsobivou atrakciou s výbornou dostupnosťou, pričom zahŕňa cisársky zámok, Detské múzeum, park, kaviarne a najstaršiu zoo sveta. Tu môžete autenticky zažiť imperiálne dedičstvo Habsburgovcov, dozvedieť sa viac o európskej histórii a zábavným spôsobom objavovať znalosti z oblasti histórie.

Múzeum cisárovnej Sisi – cítiť a zažiť auru cisárovnej Sisi

Na originálnom dejisku, na mieste, kde dlhé roky žila, je cítiť osobnosť a auru Sisi – aká v skutočnosti bola a čo je na nej dodnes také príťažlivé. Inšpiratívny a dojímavý zážitok s množstvom autentických a osobných predmetov patriacich cisárovnej Alžbete.

Múzeum nábytku vo Viedni – dizajnová cesta časom od baroka cez art nouveau až po súčasnosť

Múzeum nábytku vo Viedni očarí návštevníkov najväčšou zbierkou nábytku v Rakúsku, najväčšou biedermeierovskou zbierkou, ako aj putovaním v čase históriou nábytkového dizajnu v mimoriadnej inscenácii.

Zámok Schloss Hof – živý barok pre celú rodinu

Pôsobivý zážitok pre celú rodinu uprostred Moravského poľa. Ponorte sa do sveta starých dobrých čias – od imperiálnej nádhery v cisárskom zámku s parkom až po idylický statok s bylinkovou záhradou a kontaktnou zoo.

Schönbrunn Group prevádzkuje zámok Schönbrunn, Múzeum nábytku vo Viedni, Múzeum cisárovnej Sisi, cisárske apartmány a klenotnicu vo viedenskom Hofburgu, ako aj zámok Schloss Hof a zámok Niederweiden, ktoré sa považujú za najdôležitejšie atrakcie imperiálneho dedičstva Rakúska. Schönbrunn Group je poverená uchovávaním a obnovou zverených kultúrnych pokladov. Potrebné finančné prostriedky sú v plnej miere získavané z vlastných výnosov.

Hľadať

Kalendár udalostí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Odkazovač

silbod

Niekto, je nám ľúto, že bol nešťastný. My takto učíme deti v škole, že všetko nemá v živote riešenie a majú sa učiť prijať prehru.

02/10/2021 - 11:39
niekto

Velkonocne bludisko. to s ktorou farbou vymalujeme vajicka, nema riesenie....
Syncek bol nestastny, ze nenasiel cestu....Alebo je to naschval?

02/10/2021 - 08:13 1
silbod

Chemykarsk,pôvodne vznikla stránka ako pomocník pre rodiny s deťmi o tvorení,varení. Matematiku som sem položila,lebo sa mi nepáčili vydané učebnice matematiky.Pokračovala som

26/09/2021 - 14:35 1
chemykarsk

Dobrý deň, bolo by dobré, keby tu bolo viac materiálov pre 2.stupeň ZŠ a napríklad aj tu dať iné testy z predmetov okrem matematiky.
Ďakujem. :)

26/09/2021 - 11:40 1
Kavalková

Ďakujem za registráciu ?

22/09/2021 - 07:29 1
silbod

Anka, po prihlásení na stránku, si daný obrázok stiahnite pomocou zelenej šípky v pravom dolnom rohu do svojho počítača. Z počítača vytlačíte.

21/06/2021 - 18:55
Anka

Dobrý deň v časti etikety a nálepky sa napr. vybraný obrázok nedá uložiť na tlač A4.

21/06/2021 - 10:12
Maja

Reklamy nám pomáhajú financovať beh stránky a sú automatické, záleží aj od vašich nastavení (prehliadač, google, cookies) ako sa zobrazia.

03/05/2021 - 18:12
Tatranska

Dobrý deň, Prečo sa na celej polovici zobrazuje reklama? To sa nedá používať. Mohli by ste s tým niečo urobiť?

03/05/2021 - 17:42
silbod

Lucia, ak si kliknete na prihlásenie sa, môžete sa prepojiť s našou webkou aj cez FB či twiter.

25/04/2021 - 16:03 1

Zrušiť

Výstavy

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Partneri