Schönbrunn Group

Spoločnosť Schloß Schönbrunn Kultur- und Betriebsges.m.b.H. vytvára prostredníctvom novej značky Schönbrunn Group a nového korporátneho dizajnu preklenutie medzi minulosťou a budúcnosťou. Vďaka rebrandingu získjú Schönbrunn Group a jej jednotlivé pamiatky jednotnú identitu značky a zároveň každá samostatne, ako aj spoločne budú pozicionované ako silné značky.
„Pod zastrešujúcou značkou Schönbrunn Group sa zjednocujú všetky pamiatky, ako aj celá ponuka spoločnosti ešte jasnejším a viditeľnejším spôsobom ako doteraz,“ uvádza riaditeľ spoločnosti Klaus Panholzer a vysvetľuje: „My ako Schönbrunn Group chceme zachovať imperiálne dedičstvo a sprístupniť ho ľudom, a zároveň iniciatívne naďalej rozvíjať ponuku a stupňovať zážitky návštevníkov, či už v rámci návštevy na mieste, ako aj prostredníctvom digitálnej ponuky a hodnotných edícii v našich obchodoch. Rebranding tak predstavuje významný krok do budúcnosti.“


Komplexný rebranding teraz prebieha etapovito vo všetkých oblastiach a na všetkých kanáloch, offline aj online, a bude dokončený do konca roka. V rámci tohto procesu bola okrem existujúcich webových stránok jednotlivých pamiatok spustená aj webová stránka spoločnosti „www.schoenbrunn-group.com“. Schönbrunn Group Pass kombinuje všetky štyri významné pamiatky Schönbrunn Group v jednej vstupenke a ponúka návštevníkom komplexný zážitok z vyhľadávaných imperiálnych lokalít. V krátkom čase bola spustená aj aplikácia Schönbrunn-App, ktorá predstavuje Schönbrunn celkom novým spôsobom ako interaktívne svetové kultúrne dedičstvo.

Schönbrunn Group – objavovanie imperiálneho Rakúska

Schönbrunn Group zjednocuje najnavštevovanejšie atrakcie a ponuku imperiálneho dedičstva Rakúska: zámok Schönbrunn, Múzeum nábytku vo Viedni, Múzeum cisárovnej Sisi s cisárskymi apartmánmi a klenotnicou vo viedenskom Hofburgu, ako aj zámok Schloss Hof a zámok Niederweiden. Schönbrunn Group vytvára prostredníctvom svojich pamiatok atraktívne vyhľadávané lokality, ktoré patria k top destináciám kultúrneho turizmu vo svete, a predstavuje predovšetkým kombináciu kvalít ako sú „kultúra na najvyššej úrovni“ a „ekonomická úspešnosť“. Schönbrunn Group vystupuje ako imperiálny hostiteľ, ktorý zdvorilo víta hostí z Rakúska a z celého sveta, poskytuje im výbornú zábavu a rozmaznáva ich po cisársky. Pritom je kladený dôraz na kvalitu, zodpovednosť a pevné partnerstvá pre vzájomný úspech.
Schönbrunn Group generuje vlastné finančné prostriedky na autentické zachovanie zverených kultúrnych pokladov, ich prezentáciu mnohým ľudom, na sprístupnenie historických miest i príbehov a ich ďalší rozvoj v oblasti sprostredkovania kultúry. Schönbrunn Group uchováva zverené dedičstvo a naďalej ho rozvíja.

Zámok Schönbrunn – autenticky zažiť imperiálne dedičstvo

Zámok Schönbrunn je miestom, ktoré jednoducho musíte vidieť pri každej návšteve Viedne. Schönbrunn je skutočne pôsobivou atrakciou s výbornou dostupnosťou, pričom zahŕňa cisársky zámok, Detské múzeum, park, kaviarne a najstaršiu zoo sveta. Tu môžete autenticky zažiť imperiálne dedičstvo Habsburgovcov, dozvedieť sa viac o európskej histórii a zábavným spôsobom objavovať znalosti z oblasti histórie.

Múzeum cisárovnej Sisi – cítiť a zažiť auru cisárovnej Sisi

Na originálnom dejisku, na mieste, kde dlhé roky žila, je cítiť osobnosť a auru Sisi – aká v skutočnosti bola a čo je na nej dodnes také príťažlivé. Inšpiratívny a dojímavý zážitok s množstvom autentických a osobných predmetov patriacich cisárovnej Alžbete.

Múzeum nábytku vo Viedni – dizajnová cesta časom od baroka cez art nouveau až po súčasnosť

Múzeum nábytku vo Viedni očarí návštevníkov najväčšou zbierkou nábytku v Rakúsku, najväčšou biedermeierovskou zbierkou, ako aj putovaním v čase históriou nábytkového dizajnu v mimoriadnej inscenácii.

Zámok Schloss Hof – živý barok pre celú rodinu

Pôsobivý zážitok pre celú rodinu uprostred Moravského poľa. Ponorte sa do sveta starých dobrých čias – od imperiálnej nádhery v cisárskom zámku s parkom až po idylický statok s bylinkovou záhradou a kontaktnou zoo.

Schönbrunn Group prevádzkuje zámok Schönbrunn, Múzeum nábytku vo Viedni, Múzeum cisárovnej Sisi, cisárske apartmány a klenotnicu vo viedenskom Hofburgu, ako aj zámok Schloss Hof a zámok Niederweiden, ktoré sa považujú za najdôležitejšie atrakcie imperiálneho dedičstva Rakúska. Schönbrunn Group je poverená uchovávaním a obnovou zverených kultúrnych pokladov. Potrebné finančné prostriedky sú v plnej miere získavané z vlastných výnosov.

Hľadať

Kalendár udalostí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Odkazovač

silbod

Pani Kurtiová, mysleli ste takéto? https://www.dobre-napady.sk/pre-skolakov/tipy-pre-skolakov/1552-konstrukcia-trojuholnika-u-siestakov Vety sss, sus, usu?

03/11/2020 - 10:02
MIRKA KURTIOVA

POSTUP PRI TROJUHOLNIKU

03/11/2020 - 09:39
silbod

Milá Štefánia Karovičová, v sekcii Pre školákov nájdete písanie, počítanie aj geometriu i pracovné listy na čítanie či počúvanie s porozumením. Musíte byť prihlásená cez FB...

25/10/2020 - 15:53 1
Štefánia Karovičová

Poprosim prac.listy pre prvákov

25/10/2020 - 15:49
silbod

Marginean Camelia, aké pracovné listy by ste potrebovali?

19/09/2020 - 09:09
Marginean Camelia

Chcela by som pracovné listy.

19/09/2020 - 04:48
Marginean Camelia

Chcela som pracovné listy. Dakujem!

19/09/2020 - 04:47
silbod

Iveta, pracovné listy si môžete stiahnúť po prihlásení sa. Môžete ich používať na nekomerčné účely. A nesmiete odstraňovať logo.

11/09/2020 - 14:18
Iveta

Dobrý deň,
prosím Vás je možne si stiahnut listy pre deti?

11/09/2020 - 11:41 1
silbod

Pani lacova.m nálepky máme tu https://www.dobre-napady.sk/pre-domacnost/etikety-nalepky Zatiaľ to boli na lekváre, darčeky alebo zošity.

18/06/2020 - 14:09 1

Zrušiť

Výstavy

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Partneri