Tvoríme s deťmi

Námety na tvorivú činnosť doma i vonku počas choroby, veľkého tepla i chladu pre vaše deti.

Tvoríme so škôlkármi

 

Možno sa vám zdajú niektoré naše námety na tvorenie s deťmi náročné na prípravu a neviete si predstaviť, že budete vystrihovať dvadsaťpäť mačiek či sto lístočkov. U nás v škôlke, keď bola dcéra malá, sme s pani učiteľkami pekne spolupracovali. Popoludní ma v skrinke počkali nejaké látky či m´papiere, čo som mala vystrihnúť. Kým sa dcéra prezliekla a obula, som to mala hotové a na druhý deň mohli deti tvoriť. Skúste aj u vás v škôlke.

Čítať ďalej: Tvoríme so škôlkármi

Námety na pracovné vyučovanie a výtvarnú výchovu

 

Už je tu koniec školského roka. Teraz asi viac okrem opravovania známok budeme potrebovať nápady na zaujatie žiakov pri ručných prácach.

Zase sme pre vás pripravili sériu námetov na kreatívnu tvorbu hlavne pre žiakov prvého stupňa. Hoci niektorí to možno zvládnu až na druhom. Veď svojich žiakov si poznáte najlepšie vy. Dnešná téma sú zvieratá.

Čítať ďalej: Námety na pracovné vyučovanie a výtvarnú výchovu

Vyrábame kvietky

 

Dnes budeme tvoriť kvety, jednoduchšími i zložitejšími spôssobmi. Vyrobíme si kvietky vhodné ako dekorácia ku darčeku, ako zápich do kvetináča či suchej kytice, ale aj ako dekoráciu na stenu či dvere. Nakoniec si vymaľujeme zopár pekných kvetinových obrázkov.

Čítať ďalej: Vyrábame kvietky

Hľadať

Kalendár udalostí

Akcie

25
máj
Bazovského 6 Bratislava - Dúbravka

29
máj
Centrum rodiny Dúbravka

01
jún
Trenčín
-
Trenčín

04
aug
Zámok Schloss Hof, Rakúsko
-
Schloßhof

31
okt
Zámok Schloss Hof Rakúsko
-
Schloßhof

Výstavy

25
máj
Schloss Hof
-
Schloßhof

Partneri